Gegenbauer Polska

Gegenbauer Polska

Polityka

Systematyczne planowanie, analiza i ocena wszystkich procesów biznesowych jest jednym z niezbędnych narzędzi zintegrowanego systemu zarządzania Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Nasz zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem i BHP realizujemy w oparciu o najwyższe standardy, zgodne z normami PN EN ISO 9001, PN EN 14001 oraz OHSAS 18001, które wymagają od wszystkich obszarów firmy ciągłego doskonalenia się. Zapewniają naszym Klientom niezawodność oraz równowagę pomiędzy wydajnością a wymaganiami wynikającymi z oczekiwań Klienta oraz zleconego zakresu usług.

Spełniamy wymagania wytyczone ogólnoeuropejskimi normami, które dla naszych pracowników są wyznacznikami, a dla naszych Klientów i dostawców, świadectwem czytelnych partnerskich relacji biznesowych.

Gegenbauer Polska przeszła pozytywnie Audyt certyfikujący i otrzymała Certyfikaty na zgodność z normami PN EN ISO 9001, PN EN 14001 oraz OHSAS 18001.


Pdf

POLITYKA JAKOŚCI, ŚRODOWISKOWA I BHP

Aktualności

Gegenbauer zakupił spółkę RGM w Niemczech

Informacje prasowe w sprawie zakupy spółki...


VI Szkolenie FM z mocnym sygnałem dla branży

Ogólnopolskie Szkolenie Facility Management, miało również bardzo ważny akcent dla branży FM.


Raport roczny 2015

Firma Gegenbauer opublikowała raport roczny za 2015 rok.


II Międzynarodowej Multikonferencji "INTELLIGENT BUILDING TECHNOLOGIES & MULTIMEDIA MANAGEMENT IBTMM 2015"

Gegenbauer Polska Sp. z o.o., jednym z Partnerów II Międzynarodowej Multikonferencji "IBTMM 2015"Euroliance Gegenbauer Facility Management Polityka Prywatności
©Gegenbauer Polska 2015